De top 25 cd's van 2007

Door: Gyuri Vergouw Gepubliceerd op 20 dec, 2007 in de rubriek Luchtgitaar

Opleiding

Boek van de week

infiniti-on-high.jpgHet begint langzamerhand een traditie te worden, de lijst met de volgens 1minutemanager beste 25 cd’s van het jaar. Vandaag de lijst van 25 tot 11, morgen de lijst van 10 tot 1. Het jaar kan gekenschetst worden als een tussenjaar, na enkele zeer bijzondere pop-jaren in de periode 2000-2006 valt de oogst in 2007 een beetje tegen. De lijst richt zich op pop-, (hard)rock- en wereldmuziek, waarbij zowel jonge nieuwkomers als ouwe rotten in aanmerking zijn gekomen. (cover: Fall Out Boys succes-cd ‘Infiniti on High’)25. Bettye Lavette & The Drive By Truckers – The Scene of the Crime
Oude souldiva maakt wederom mooie plaat na haar doorbraak 2 jaar gelden..na 40 jaar zwoegen in de marge.

24. Pigeon Detectives – Wait For Me
Jonge honden feestmuziek.

23. The View – Hats Off To The Buskers
Idem, single ‘Same Jeans’ lijkt wel erg veel op ‘Brimfull of Asha’ van Cornershop, de jongens weten dus dat goed gejat soms beter is dan slecht zelf bedacht.

22. Fall Out Boy – Infiniti on High
Rechttoe, rechtaan rock uit Amerika, aldaar al snel emo-punk genoemd, maar gewoon erg goede liedjes. Single ‘This Ain’t a Scene, It’s an Arms Race’ is onweerstaanbaar.

21. Beverly Knight – Music City Soul
Engelse souldiva maakt gewoon lekkere plaat zonder enige poespas.

20. Klaxons – Myths Of The Near Future

19. Neil Young – Chrome Dreams II

18. Ryan Adams – Easy Tiger

17. Orchestra Baobab – Made in Dakar

16. LCD Soundsystem- Sound of Silver
Enige techno-electropop cd in de lijst.

15. Kaiser Chiefs – Yours Truly, Angry Mob

14. Velvet Revolver – Libertad

13. White Stripes – Icky Thump

12. Neil Young – Live At Massey HallTelt wellicht niet echt mee, want al opgenomen begin jaren zeventig, maar toch van ongekende klasse.

11. Editors – An End Has A Start
Met ‘Smokers Outside Hospital Doors’ maakten ze volgens 3voor12 de beste song van het jaar. Ietwat teveel hoge noten en U2 naar de mening van 1minutemanager, voor de rest zeer genietbaar.

Morgen de top 10, inclusief de beste box sets en de beste gitaarriff van het jaar!

Tags:

2 Reacties

[...] Got My Own Hell To Raise’ en vorig jaar nog met de ook door 1minutemanager hoog op de jaarlijst 2007 geplaatste ‘The Scene of The Crime’, dat zij tezamen met de Drive By Truckers op [...]

[...] het vierde jaar in successie, na 2005, 2006 en 2007 de inmiddels traditionele top 25 van de rubriek luchtgitaar op 1minutemanager. Het meest [...]

Uw reactie op deze bijdrage

  • Alle reacties die zich houden aan onze Code of conduct worden opgenomen.
  • Na het plaatsen kunt u uw reactie nog 30 minuten aanpassen.

Over 1MinuteManager.nl

Doel van dit weblog is managers kort en krachtig te informeren over zaken die hen (zakelijk) raken en die boeien. Dat mag breed zijn, generalistisch zo u wilt, want specialisten zijn er al genoeg en juist overzicht en kritische blik willen dan wel eens ontbreken.

De artikelen van 1minutemanager worden geschreven door Gyuri Vergouw, organisatie-adviseur en trainer. Meer informatie over zijn dagelijkse adviesactiviteiten kunt u vinden op zijn website www.vergouw.com. Tot zijn kernactiveiten rekent hij de ontwikkeling van maatwerk management games, gamificatie en serious gaming; de ontwikkeling van leiderschapsprogramma’s voor hoger en midden management en verandermanagement in complexe situaties en organisaties. U kunt via zijn websites direct contact met hem opnemen.

 

Redactie